NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Piekarz

Zawód: Piekarz
Miejsce pracy: Jaworzno
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma została założona w 1994 r. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż pieczywa, asortymentów cukierniczych świeżych, wyrobów ciastkarskich, cukiernictwa deserowego. Firma współpracuje z około 200 indywidualnymi odbiorcami oraz z dużymi sieciami handlowymi na terenie wielu województw Polski. Zakład prowadzi również sprzedaż swych wyrobów we własnych sklepach firmowych.

Opis stanowiska:

Firma BRONOWSCY CZERNICHÓW Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni osobę na stanowisku Piekarza (ciastowo-piecowego) w Lokalu Firmowym w Jaworznie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • produkcję ciasta i wypiek pieczywa, dbanie o jego jakość i wygląd,
  • obsługę odpowiednich maszyn i urządzeń,

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie piekarza
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • sumienność i uczciwość
  • dyspozycyjność
  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
  • otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym oraz w soboty

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie,
  • praca na dwie zmiany (1 i 2 zmiana), od poniedziałku do soboty, niedziela wolna,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • rabaty pracownicze,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość zgłoszenia członków rodzin do opieki medycznej.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Jaworzno (2)
Poszukiwane zawody Jaworzno